'JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA"  

Kuldīgas kurss - sākas 2021.g. 23.janvārī, var pievienoties arī kursa laikā.

Kursā ir plānoti nosacīti 2 nepilni mācību gadi, pirmajā pusgadā būs iespēja pilnveidot un atveseļot sevi, tātad – kļūt par dziednieku sev, bet otrajā kursā vairāk mācīsim dziedniecības metodes,  ko varēsiet pielietot profesionālajā darbā. Vēl ir papildus nodarbības un vasaras prakse.

 MĀCĪBAS NOTIEK 2 reizes mēnesī, 1 sestdienā vai svētdienā, virtuāli un Kuldīgā vai Tukumā.

Mācības pirmajā pus-gadā:


Tie, kas pievienojas vēlāk - no visiem vebināriem ir iespējams iegādāties ierakstus. Pirmajā pusgadā obligāti ir vebināri ciklā "Dvēsele Pasaulē".

Mācības otrajā pus-gadā:

Dienā ir 8 mācību stundas, no 10.00 līdz 18.00  ar  pusdienas pārtraukumu. 

Rīta nodarbību laiks 10.00 - 13.30 (4 akad.st.)

Vakara laiks 14.30 - 18.00 (4 akad.st.)

Stundu attiecība var mainīties (piemēram 3 st. + 5 st.)

Par vasaras nometni lasiet šeit.

Lai cilvēks būtu dziednieks, nav tāda viena noteikta zināšanu un prasmju kopuma – dziedniecība ir ļoti plašs jēdziens, tā visu laiku mainās, un būtībā katrs labs dziednieks strādā pēc savām metodēm, kaut arī parasti turpina visu mūžu kaut ko mācīties. Tāda viena vienota programma ne tikai nav vajadzīga, tā patiesībā nemaz nav iespējama, jo daudz svarīgāk ir, lai katrs attīsta tieši savu jomu.

 Mācības kursā “JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA” notiks pēc “punktu sistēmas” – tā pie mums nav pierasta, bet citu valstu mācību iestādēs tiek plaši lietota, un ir diezgan vienkārša. Pirmajā pusgadā kopā 10 dienas pa 8 stundām, t.i. 80 punktu iegūšanas iespēja + vasaras prakse 3 dienas, t.i.  32 punkti, kopā 112 punkti.

OTRAJĀ GADĀ APGŪSIET ŠĀDAS MĀCĪBAS:                                                                           

* Psiholoģijas un ētikas pamati, * Fizioloģijas un psihosomatikas pamati

* Bioenerģētiksās dziedniecības metodes,* Dzimtas un sistēmisko prakšu pamati

* Saiknes ar augstākiem spēkiem veidošana,* Dziednieciskie rituāli, * Lauka lasīšana

* Garīgā dziedniecība un vārda spēks,* Radošuma atvēršana, u.c.

 OBLIGĀTI IR šādi minimāli pamati:

1)      Cikls  “Dvēsele Pasaulē” – garīgo zinību vebināri + bioenerģētika  

2)      Prakse meditācijā, energiju vadīšanā  un kontaktā ar augstāko lauku būtnēm.

3)      Minimālas psiholoģijas un ētikas zināšanas, jo tas tomēr ir darbs ar cilvēkiem (tie, kas to jau kaut kur studējuši, var izvēlēties ko citu šo lekciju vietā)

4)      Cikls "Vienkāršā fizioloģija", jo pie dziednieka visbiežāk joprojām vēršas ar veselības jautājumiem  (tie, kas to jau kaut kur studējuši, var izvēlēties ko citu šo lekciju vietā)

4)      Vasaras prakse vismaz 1 dienu, t.sk. vai papildus - spēku apmaiņa ar augiem.

5)       Ar C-vakcīnu potētiem cilvēkiem jābūt atjaunotai un sakārtotai aurai, lai būtu iespējams kvalitatīvs kontakts ar Augstākiem spēkiem. To variet darīt, nākot pie manis individuāli. Sākumā šāda prasība nebija, jo nebija pašu C-vakcīnu. Ikdienā var dzīvot visādi, arī klienti var būt visādi, un arī dažās dziedniecības jomās var strādāt visādi cilvēki, bet, ja grib strādāt tieši ŠAJĀ dziedniecības virzienā, tad tas ir svarīgi!

Pārējās prasmes var būt visdažādākajās dziedniecības nozarēs un metodēs.

 PAR DIPLOMU. Kursa beigšana un noslēguma darba aizstāvēšana dod iespējas iegūt pieaugušo neformālās izglītības diplomu no biedrības ‘Moirunams’, kas apliecina dziednieka kvalifikāciju un dod iespējas strādāt visā Latvijas teritorijā papildus savai pamata profesijai. Noslēguma darba izstrāde būs tiem, kas to gribēs, jo tā ir reāla prakse un darbs, kas tiešām apliecina, ka cilvēks interesējas par šo un ir gatavs strādāt ar citiem. Un tas ir arī ļoti interesanti – meklēt variantus, vērot rezultātus, pārliecināties par to, kas sanāk, u.t.t

Lai dabūtu diplomu, nebūs jānāk obligāti uz visām tieši šīm kursa “Jaunā laika dziedniecība” nodarbībām,  bet varēs iet uz tām, kas interesē - gan šī kursa ietvaros, gan citur, kur var dabūt ieskaites punktus (kopā 320). Tā kā Marijai ir daudz online nodarbību, ir iespēja apgūt gandrīz visas vajadzīgās zināšanas un prasmes arī online vidē, bet diplomdarbs vienalga būs jāaizstāv klātienē. Papildus klāt nāk arī diplomdarbam vajadzīgās konsultācijas – tās ietilpst punktu sarakstā, tās katrs ņem un apmaksā atsevišķi vai arī tiek galā bez tām . Diplomdarbu pieņems Marija Sils, un vēl kāds pasniedzējs, kas iesaistījies tā tapšanā. Tas varēs notikt gan pēc gada, gan pēc jebkurā laikā, kad punkti savākti un darbs gatavs.

 TIEM, KAM NEVAJAG DIPLOMU – būs iespēja nākt vienkārši uz tām nodarbībām, kas liekas interesantas un ir brīvi pieejamas.

DAĻA NODARBĪBU  būs pieejamas tikai tiem, kas ir bijuši uz atbilstošām nodarbībām iepriekš, jo būs nepieciešama iepriekšēja sagatavotība – par to vienmēr būs iespēja iepriekš uzzināt. Šādas nodarbības būs otrajā māc'bu gadā.

 PUNKTU UZSKAITE. Kopējais punktu skaits līdz diplomdarbam ir 320 punkti. 

Divu gadu kursā + vasaras praksē var iegūt 272 punktus, vēl 48 ir jāsavāc citās ”Moirunama” nodarbībās, pašiem izvēloties – kādās.  Tos varēs vākt dažādās nodarbībās – Marijas Sils un arī dažu citu vadītāju. Ik pa laikam tiks izsūtīti un mājaslapā publicēti vietas un laiki, kur būs nodarbības, par kurām ieskaitās punkti. Parasti par 1 stundu varēs dabūt 1 punktu, bet dažos pasākumos arī vairāk (tas būs izlasāms).

Pašlaik pieejamās papildus punktu iegūšanas iespējas skatiet zemāk, zem šī teksta!

PIETEIKŠANĀS punktu uzskaitei neuzliek nekādus pienākumus regulāram apmeklējumam – tos var vākt tik ilgi, cik vēlas, jebkurā brīdī uzsākot un pārtraucot vākšanu. Pieteikšanās ir nepieciešama tad, ja pastāv iespēja, ka vēlēsieties dabūt dziednieka diplomu par kursa beigšanu, kā arī dažu nodarbību apmeklējumam, kur būs vajadzīga iepriekšēja pieredze.

Tiem, kas ir pieteikušies kursam, un ir iepriekš jau apmeklējuši kādas atbilstošas nodarbības, ir iespēja vienoties par to ieskaitīšanu kopējā punktu skaitā. Tas tiks izskatīts katrā gadījumā individuāli.

INFORMĀCIJA PAR IESPĒJĀM IEGŪT PUNKTUS vienmēr būs pieejama šeit, mājaslapā (sk. zemāk) un izsūtītajos epastos.

Punktu uzskaite sākas no brīža, kas dalībnieks pieteicies kursam.      

PUNKTU UZSKAITES VIETA. Tā kā daļa nodarbību man un citiem notiek virtuālā vidē, būs virtuāla  “Uzskaites grāmatu”, kur katrs, kas pieteiksies uz šo sistēmu, varēs redzēt, cik punkti savākti un par ko. Tai būs pieeja visiem, kas pieteikušies  šai “punktu sistēmai”.  Būs viss skaidri un vienkārši!

 DALĪBAS MAKSA. Kursa nodarbībām ir noteikta dalības maksa, ja izvēlaties citas nodarbības – tā var atšķirties.

Klātienes nodarbību diena maksā 48,- eiro

Onlain nodarbību diena maksā 36,- eiro

Mācību maksa ietver informatīvos materiālus un mājasdarbu tēmas.

Precīza kursu norises vieta tiks paziņota tiem, kas pieteikušies.

Mēs neatbalstām cilvēku šķirošanu pēc medicīniskiem rādītājiem, tādēļ šeit negaidām tos, kam telefonā būs aktīva aplikācija "Apturi Covid" vai tai līdzīga, kas veicina cilvēku dalīšanu! Enerģētiskā lauka tīrības un sociālās drošības dēl nodarbību laikā lūgsim arī atslēgt telefonos skaņu, internetu un bluetooth signālu. Te katrs pats atbild par savu veselību!

 Papildus informācija:

t.: 29393605 (Marija)

organizatore Ilze, t.: 28343369

zemesvejs12@gmail.com

LŪDZU PIETEIKTIES ŠEIT:  ANKETA

------------------------------------

Esi gaidīts!

/kursu organizē biedrība 'Moirunams'/

__________________________________________________________________

PAPILDUS PUNKTU IEGŪŠANAS VIETAS ŠOBRĪD:

Sistēmisko sakārtojumu grupas pie Marijas Sils, klātienē un online 

Aizvietotājs = 1 darbā 1punkts; 

Klients = 1 darbā 3 punkti

Bioenerģētika online, 1 reize = 1 p.

Meditācijas onlain,1 reize = 1 p.

Dažādi vebināri - 1 punkts stundā

Kuldīgas grupas pasākumi = 1 vakars 3 p.

Pārdzimšanas process (dzimšanas grupās) = 1 p.

Sistēmiski šamaniskie pasākumi:

Rudens rituāls un izvietojumi 19.sept. = 8 p.

Veļu diena 21.nov. = 8 p.