Sistēmisko sakārtojumu 'online' grupa 

Aicinu dalībniekus grupas sakārtojumos, kas notiks virtuāli, Zoom (vai Skype) vidē. Laiks izmantot tehnoloģiju iespējas savā labā!
PIEDALIES NO JEBKURAS VIETAS PASAULĒ!

Dienā ir "3 + "  klientu vietas. Laiki - pēc vienošanās.

Var pieteikt arī kādus īsus, diagnosticējamus jautājumus, kas nerisinās problēmas dziļākos slāņus, nekārtos lauku, bet dos atbildes uz kādu aktuālu jautājumu.
GAIDĀM AIZVIETOTĀJUS AR PIEREDZI - vēlams, lai būtu kādas iemaņas sistēmiskajās praksēs, izpratne par sakārtojumu lauka darbību vai cita pieredze iekšējā darbā ar sevi.

DALĪBNIEKUS LŪDZU PIETEIKTIES savlaicīgi pa tel.: 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com , vai rakstot man personīgi facebook vidē.

KLIENTA DALĪBAS MAKSA 40,00 eiro (caur PayPal 45,00). Diagnostikas pasūtītājam dalības maksa 20,00 eiro. Par norēķinu veidu vienosimies individuāli. 
AIZVIETOTĀJI maksā pēc garīgās ekonomikas principa - tik, cik katrs jūtas ieguvis no pasākuma.

PIEDĀVĀJU ARĪ INDIVIDUĀLU SISTĒMISKO DARBU 'online' režīmā - reizēm tas ir pat vērtīgāk, kā grupā. Par laiku vienojamies sazinoties!

Šāda veida sakārtojumu prakse liekas tehniski sarežģīta, bet noris apbrīnojami ērti un viegli! Par visām komunikācijas lietām lūdzu, zvaniet, noskaidrosim un darbosimies sev ērtā veidā.

Sakārtojuma Lauks tiks veidots un turēts manā fiziskajā telpā, to parādīs dažādas figūriņas un priekšmeti, bet katram no tiem būs aizvietotājs, kas sajutīs Lauka enerģijas attālināti, caur datora pieslēgumu. Jušana notiek līdzīgi kā klātienes sakārtojumu grupās. Datora ekrānā var izveidot acu kontaktu starp aizvietotājiem, var pateikt cits citam dažādas frāzes, var izteikt savas vēlmes attiecībā uz figūriņu izvietojumu Laukā. Figūru izvietojumu nosaka aizvietotāji, mana roka izkārto to konfigurāciju. Aizvietotāji, klients un es cits citu redzam un dzirdam.

Jebkurā sakārtojumā, arī parastajās klātienes grupās, mēs strādājam ar elementiem, kas fiziski nav klātesoši, bieži vien atrodas tālā pagātnē vai pat nav mums zināmi. Šoreiz fiziskā distance būs arī starp aizvietotājiem, bet tas netraucēs katram sajust savu pārstāvēto figūru vai elementu. 

Sakārtojums laika ziņā varētu aizņemt 1,2 – 2 stundas. Diagnostika - līdz pusstundai.  Starp darbiem ir īsas pauzes.

Pēc pieteikšanās caur e-pastu pievienošu katru virtuālajai grupai. 

Par sistēmiskajiem sakārtojumiem var palasīt šeit: http://www.sakartojumi.lv/

Skaties sev izdevīgu sakārtojumu grupas laiku kalendārā vai Facebook

Virtuālo sakārtojumu priekšrocība ir laika un vietas iespēju elastība, tādēļ zvani vai raksti arī tad, ja neatrodi grupu sev ērtā laikā - to var vienkārši noogranizēt tad, kad tas ir Tev un man izdevīgi!

Strādāju latviešu un krievu valodās.

VIRTUĀLĀ SAKĀRTOJUMA NOSACĪJUMI:

* stabils interneta pieslēgums.

* datora kamera un mikrofons.

* iespēja atrasties klusā vietā – kaķis istabā netraucēs, bet aktīvi bērni, dzīvesbiedri un kolēģi šai laikā labāk lai atrodas aiz durvīm.

* labāk atrasties pie datora – telefonā figūru izvietojums un citi aizvietotāji sliktāk pārskatāmi, bet var pielāgoties arī telefoniski. 

* sakārtojuma laikā jāatrodas pie datora ērtā pozā, var būt tējas / kafijas krūze, vai sīkas uzkodas pie rokas, bet šai laikā pusdienas neēdam – tām domātas pauzes.

* sakārtojuma laikā nedarām blakusdarbus, kas prasa uzmanības koncentrēšanu citur.

* sakārtojuma dalībniekiem jābūt skaidras apziņas stāvoklī.

* sakārtojums ilgst vidēji 1,5 stundas, bet, ja gadās sakaru traucējumi, process var ieilgt. Labāk rezervēt pusstundu vairāk.

* starp sakārtojumiem ir 15 minūšu pauzes, kad es atslēdzos no grupas.

* diagnostiskos darbus (izziņai, līdz pusstundai) taisām pēc lielajiem sakārtojumiem.

* ja dalībniekam zūd video signāls, sakārtojumā var turpināt piedalīties audiāli, vai arī iziet un ienākt grupā atkārtoti. Ja pārtrūkst viss signāls – jāiezvanās vēlreiz. Var sazināties ar mani telefoniski, kamēr pārējie darbojas video režīmā. Mans tel.: +371 29393605

* ja kādam no dalībniekiem, kas ir aizvietotājs figūrai, priekšlaicīgi jāpamet grupa, par to lūdzu paziņot, lai varam nomainīt aizvietotāju.

* ja grupu uz laiku vēlas atstāt kāds, kas šai brīdī nav aizvietotājs figūrai, tas atslēdz video un audio signālu bez brīdinājuma, citus netraucējot, un pēc tam var atkal pievienoties.

* ja kāds var pievienoties ar nokavēšanos, par to lūdzu brīdināt mani iepriekš.

* ja pēc sakārtojuma rodas kādi jautājumi man vai gribas izteikties par procesu – lūdzu zvanīt vai rakstīt.

* sakārtojuma laikā ar cieņu un pieņemšanu izturēties pret citu dalībnieku procesiem un emocionālajiem stāvokļiem, un respektēt sakārtojuma vadītāju.

* katrs sakārtojuma dalībnieks pats atbild par savu fizisko un psihisko komfortu – sagatavojiet dzeramo ūdeni, salvetītes un pārējās sev vajadzīgās ērtības iepriekš.

* sakārtojuma laikā lūdzu saglabāt neitralitāti, t.i. atturēties no notiekošā skaidrošanas un personīgajām interpretācijām!

* Klienta dalības maksa sakārtojumā 40,00 eiro (pārskaitot caur PayPal 45,00). Aizvietotāji pēc saviem ieskatiem var iemaksāt ziedojuma summu atbilstoši savam ieguvumam. Diagnostiska darba maksa 20,00 eiro.

* Iespēja pārskaitīt dalības maksu uz šādiem rekvizītiem:

biedrība Moirunams

reģ.nr. 40008174579

Swedbank, HABALV22

LV29HABA0551043640183

PayPal: marijakaulina@gmail.com

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .