"TĒTIS UN JŪRA" 

SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU NOMETNE Bernātos, pie jūras!
IESKATĪSIEMIES savā dzimtā un dvēselē, Saules, jūras un piekrastes dabas aicināti!


DZIMTA ir mūsu saknes, mūsu spēka avots, mūsu saikne ar šo zemi un pasauli. No tās mēs mantojam ne tikai ķermeni un materiālās vērtības, bet arī enerģijas resursus, talantus un īpašības, dažādus novēlējumus un neredzamas programmas. Ja šis mantojums kaut kur ir pārtrūcis, dzīves sižeti kļūst sarežģīti, mūsu darbības neved pie vēlamā rezultāta, kā arī ir manāmi veselības simptomi. Līdzīgas sekas ir destrukcijām dvēseles pagātnē, jeb iepriekšējos iemiesojumos, kas ir biežākais iemesls sarežģītām, karmiskām attiecībām.

SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI IR mūsdienu enerģētiskas prakses, kas palīdz atjaunot spēka un mīlestības plūdumu dzimtas kokā un izlīdzināt dvēseles pagātnes parādus. Vairāk par tiem lasi te: http://zemesvejs.mozello.lv/sistemfenomenologija/

NOMETNĒ MĒS
• Veidosim lielos sistēmiskos sakārtojumus pēc jūsu pieprasījuma,
• Diagnostiskie darbi kādai būtiskai izvēlei vai skatam no malas
• Sistēmiski vingrinājumi visiem dalībniekiem
• Vakara sarunas pie ugunskura, rīta sveiciens pie atklātas jūras


SISTĒMISKĀS PRAKSES DABĀ ir unikālas ar savu daudzveidību, tajās iesaistās visas apkārt esošās būtnes un dabas elementi, atbalstot mūs un dodot simboliskas ziņas!
Gaidām sakārtojumu darbu autorus un aizvietotājus gan ar pieredzi sistēmiskajās praksēs, gan bez iepriekšējām zināšanām – nepieciešama vien Tava interese par sevi, atvērts prāts un elastīga uztvere!
GARANTĒJAM pārmaiņas Tavā dzīves laukā, jaunus iespaidus un iepazīšanās!

NOMETNES VADĪTĀJI
MARIJA BLŪMA-KAULIŅA - sistēmiski šamanisko, dabas un radošo procesu meistare no Talsu novada. Marija pasniedz dažādas dziedniecības prakses mācību centrā “Saskarsme”, vada sistēmiskā darba grupas un seminārus. Vairāk lasi te: http://zemesvejs.mozello.lv/sakums/par-mani/
ALDIS JAUNBRŪNS - sistēmisko sakārtojumu meistars no Liepājas. Savu attīstības un garīgās izaugsmes ceļu sācis caur psihoterapiju, vēlāk specializēti un detalizēti izzinājis atkarību jautājumus un apguvis sistēmisko procesu vadīšanu pēc Helingera metodes. Vairāk lasi te: http://zemesvejs.mozello.lv/pasakumi/sadarbiba/aldis-jaunbruns/

SAKĀRTOJUMI NOTIKS Marijas un Alda dubultvadībā. Vadība divatā dod iespēju aptvert plašāku Lauka areālu, ieskatīties dziļāk un labāk līdzsvarot vīrišķi - sievišķās enerģijas. Esam ievērojuši, ka darbs rit ātrāk, un tas notiek vieglāk gan aizvietotājiem, gan klientiem!

BŪS IESPĒJA IZMĒĢINĀT sakārtojumu pie jaunajiem sistēmisko grupu vadītājiem, kas šogad beiguši m/c “Saskarsme” sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursu.

NOMETNE NOTIKS Liepājas pusē, Bernātos, kempingā “Jūrmaljēkuļi”. Sākums svētdien, 11.augustā, plkst. 11.00. Ierašanās no 10.00. Atvadīsimies 12.augustā, pirmdienas vakarā. Ir iespēja piedalīties vienu dienu.

Nodarbības notiks ārā vai zem nojumes, tādēļ lūdzu paņemt līdzi atbilstošu apģērbu.
Dalības maksa ietver dalību sakārtojumos, veģetāru ēdināšanu, naktsmītni.

DALĪBAS MAKSA (priekšapmaksa 30,- eiro):
Piesakoties līdz 1.jūlijam = 70,-
Piesakoties pēc 1.jūlija = 90,-
Vienas dienas dalība = 45,-
Savs sistēmiskais sakārtojums + 40,- eiro pamata dalības maksai.

Ir iespēja ņemt līdzi bērnus, pašiem pilnībā uzņemoties atbildību par viņu drošību un garantējot, ka tie netraucēs sakārtojumu procesiem. Bērni no 12 gadu vecuma var piedalīties procesos, ja paši to vēlas. Bērni maksā uzturēšanās maksu = 50,- eiro.
Ģimenes pāriem piedāvājam 10% atlaidi no pamata dalības maksas!

PIETEIKUMA ANKETA

TĀLRUNIS SAZIŅAI: 29393605 (Marija), vai 29116567 (Aldis)
E-PASTS: zemesvejs12@gmail.com


LĪDZI ŅEMAMĀS LIETAS:
1) Ērts apģērbs nodarbībām brīvā dabā
2) Pretinsektu un pretapdeguma līdzekļi, ja tādus lietojat
3) Sedziņa vai paklājiņš sēdēšanai zemē
4) Personīgie pieraksti
5) Peldlietas

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .