Sistēmiskie sakārtojumi balstās sistēmfenomenoloģijas teorijā un šamaniskajās praksēs.  

Šīs metodes jau vairākus gadus ir manu prakšu,  dziednieciskā darba un informācijas gūšanas pamatā. Esmu viena no Latvijas Sistēmfenomenoloģijas biedrības dibinātājām, vadu sistēmisko sakārtojumu grupas, organizēju prakses un popularizēju šo metodi, kas pašlaik uzskatāma par progresīvāko un jaudīgāko no cilvēkiem pieejamajiem transformācijas ceļiem. Šis ir jauns ceļš pie sevis ar vissenākajām saknēm cilvēces garīgajā vēsturē.

Cilvēks nav noslēgta vienība, bet gan dažādu psihoenerģētisko sistēmu sastāvdaļa. Mūs katru individuāli ietekmē mūsu dzimta, ģimene, kurā esam piedzimuši un ko esam paši izveidojuši – tā ir visuzskatāmākā un vispieejamākā sistēma, kurā iekļaujamies. Dzimta ir mūs veidojošais enerģētiskais pamats, jo katrs cilvēks nes sevī daļiņu no katra sava senča, kas dod jaunākajiem dzimtas locekļiem kā savu spēku un gudrību, tā arī pieredzi un problemātiku. Mēs esam arī daļa no savu daudzo inkarnāciju sistēmas, kur sastopamies ar citām sava augstākā Es daļām. 

Detalizētu informāciju par sistēmfenomenoloģiju un tās metodēm varat gūt šeit: Sistēmfenomenoloģijas biedrība

Pēc sistēmisko sakārtojumu metodēm es regulāri vadu grupu nodarbības, par kuru norisi var uzzināt šeit: KALENDĀRS

Grupu nodarbības ir ļoti iedarbīgs līdzeklis sava enerģētiskā lauka kārtošanai ar tālejošiem rezultātiem. Šajās grupās darbs notiek energoinformatīvā līmenī, tādēļ klientam nav daudz jārunā par savu problēmu, to var atrisināt pat pilnīgi anonīmi. Lauka kārtošana var notikt arī individuālā darbā ar klientu. Sistēmiskajiem sakārtojumiem ir dažādi novirzieni, atšķirīgi vadītāji, tādēļ aicinu ieklausīties sevī, lai sajustu, vai tieši manis vadītā grupas būs Tev vispiemērotākās. 

Kosmozofijas centrā "Saskarsme" ir radīts jauns, licencēts interešu izglītības kurss sistēmisko sakārtojumu vadītājiem "Sistēmfenomenoloģija un Helingera metode". Sīkāk par kursu lasiet šeit: Kurss 2019.gada oktobrī uzņemsim jaunu kursu!

Iedvesmai un informācijai - intervija ar Bertu Helingeru, 1997.g. (zemāk blogā) Intervijas un Krievijas sistēmiķi Natalju Bondarenko. 

Turpat, pie intervijām - Guntas Tabores veidotā intervija ar mani par Gara radniecību un citām tēmām, žurnālam 36,6, 2018.gada februārī.

Video intervija ar mani par sistēmfenomenoloģiju, Reģionu Tv raidījumā "Neredzami redzamais", 2018.gada 27.martā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .