Virtuālie sakārtojumi

Aicinu dalībniekus grupas sakārtojumos, ko organizēju virtuāli, Skype vidē. Laiks izmantot tehnoloģiju iespējas savā labā!

Vienā reizē notiek 1-3 sakārtojumi. Laikus nosaka klienti, saskaņojot ar mani noteiktajās dienās, atbilstoši tam aicinām aizvietotājus. Var pieteikt arī kādus diagnosticējamus jautājumus, kas nerisinās problēmas dziļākos slāņus, nekārtos lauku, bet dos atbildes uz kādu aktuālu jautājumu.

Grupu laiki KALENDĀRĀ 

Dalībniekus lūdzu pieteikties savlaicīgi  šeit: KONTAKTI

Var rakstīt man personīgi Facebook 

Šāda veida sakārtojumu prakse liekas tehniski sarežģīta, bet noris apbrīnojami ērti un viegli! Par visām Skype komunikācijas lietām lūdzu, zvaniet, noskaidrosim un darbosimies sev ērtā veidā.

Sakārtojuma Lauks tiek veidots un turēts manā fiziskajā telpā, to parādīs dažādas figūriņas un priekšmeti, bet katram no tiem ir aizvietotājs, kas sajūts Lauka enerģijas attālināti, caur datora pieslēgumu. Jušana notiek līdzīgi kā klātienes sakārtojumu grupās, skypā var izveidot acu kontaktu starp aizvietotājiem, var pateikt cits citam dažādas frāzes, var izteikt savas vēlmes attiecībā uz figūriņu izvietojumu Laukā. Figūru izvietojumu nosaka aizvietotāji, mana roka izkārto to konfigurāciju. Aizvietotāji, klients un es cits citu redzam un dzirdam.

Jebkurā sakārtojumā, arī parastajās klātienes grupās, mēs strādājam ar elementiem, kas fiziski nav klātesoši, bieži vien atrodas tālā pagātnē vai pat nav mums zināmi. Šoreiz fiziskā distance ir arī starp aizvietotājiem, bet tas netraucē katram sajust savu pārstāvēto figūru vai elementu. 

Sakārtojums laika ziņā var aizņemt 1,2 – 2 stundas. Diagnostika - līdz pusstundai. Aizvietotājiem vēlama vismaz minimāla pieredze sakārtojumu grupās klātienē. 
Dalība aizvietotājiem brīva – maksā tikai sakārtojuma autors (klients), ar ko esmu iepriekš vienojusies. Klienta dalības maksa 40,00 eiro. Diagnostikas pasūtītājam dalības maksa 10,00 - 20,00 eiro. Par norēķinu veidu vienosimies individuāli. 

Nosacījumi grupas dalībniekiem:
• iespēja atrasties klusā vietā, 
• stabils interneta pieslēgums, 
• datora kamera un mikrofons, Skype programma,
• vēlams atrasties pie datora – telefonā figūru izvietojums un citi aizvietotāji sliktāk pārskatāmi, bet var pielāgoties arī telefoniski.

Pēc pieteikšanās pievienošu katru skype grupai, kur būs lasāma sīkāka sakārtojuma kārtība. 

Par sistēmiskajiem sakārtojumiem un mani var palasīt šeit: www.sakartojumi.lv

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .