AKTUALITĀTES 

Vairāk info skaties KALENDĀRĀ  vai piesakies jaunumiem! KONTAKTI

Dvēseles ceļa pētījums tiem, kam ir tuvinieki, kas bijuši potēti un aizgājuši no šīs pasaules.

Piedāvājums PIRMS un PĒC .V.

Esmu vairākus mēnešus pētījumi, kas notiek ar cilvēku aurām, t.i. biolaukiem, t.i. smalkajiem plāniem pēc V. (saīsinu, lai nebloķē lapu) saņemšanas un kādi sistēmiskie faktori ietekmē izvēles par vai pret šo soli.

Secinājumi ir interesanti, tos variet palasīt šeit: http://www.zemesvejs.lv/raksti-1/par-pasauli/par-v/

Par sistēmiskajiem procesiem šai kontekstā lasiet šeit: http://www.zemesvejs.lv/raksti-1/par-sistemfenomenologiju/v-sistemsiki-izgaismotais/

Mana pamatnodarbošanās pēdējos 5 gadus ir sistēmisko sakārtojumu vadīšana, kā arī bioenerģētiskā dziedniecība (pieredze kopš 2005.gada) un zāļu tēju gatavošana (kopš sevi atceros). Vairāk par mani te: http://www.zemesvejs.lv/sakums/par-mani/

Kādēļ PIRMS tam vajadzētu kaut ko darīt? Jo šī izvēle nav prāta un personības pieredzes vadīta, un mēs īsti nezinām, kad kurš tajā iekritīs un kādā lojalitātē vai programmā ieslēgsies. Paskatoties uz jautājumu sistēmiski, ļoti iespējams, bez tā V. vispār var iztikt – kad cilvēks dzīvo sistēmiskajos samezglojumos (un mēs visi vairāk vai mazāk tādos esam), viņam šķiet, ka no kādas situācijas nav citas izejas, kā tikai tā, kur viņš tiek virzīts… un parasti tā nav taisnība – ir arī citas izejas!

No savas puses es akceptēju arī pieauguša (!!!) cilvēka izvēli par labu V., ja tā ir apzināta un konkrētai dvēselei atbilstoša – arī tādēļ ir vērts uz to paskatīties no malas un to saprast.

Varam skatīties arī sistēmisko motivāciju šai izvēlei par saviem bērniem – jo, ļoti iespējams, viņu izvēli nosaka energoinformatīvais mantojums, kas nāk caur mums – sakārtojot savas lietas, bērnu izvēles kļūst brīvākas.

Kādēļ PĒC tam to ir vērts darīt? Jo kvalitatīvāk dzīve noris ķermenī, kas dzīvo veselākā aurā un sistēmiski brīvāk.

PIEDĀVĀJUMI:

1)    PIRMS V. = sistēmiskais darbs, kas parāda un sakārto dziļāko motivāciju šim solim atbilstoši cilvēka dvēseles vajadzībām, kā arī dod iespēju ieraudzīt citus veidus, kā turpināt savu dzīvi (klātiene vai onlain) + auras balansēšana, kas ietver biolauka attīrīšanu, līdzsvarošanu un skaidru enerģētisko robežu nolikšanu, lai cilvēks būtu maksimāli brīvs savās turpmākajās izvēlēs + patstāvīgs darbs ar sevi apmēram 3 nedēļu garumā (individuāli – var būt elpošana, sapņi, mākslas terapijas elementi u.c.), lai iegūto rezultātu noturētu.

KO tas dos? Noteikti – jaunu skatu uz dzīvi un iespējām tajā, kā arī uz sistēmiskajiem (mantotajiem dzimtā vai dvēseles dzīvēs) iemesliem, kas cilvēku ir noveduši šādā situācijā, kad liekas – nav citas izejas. Lai kāda arī pēc tam būs izvēle – tā būs skaidrāka un apzinātāka. Auras bioenerģētiska sakārtošana ik pa laikam jebkurā gadījumā ir noderīga.

2)    PĒC V. = auras balansēšana, t.i. kompleksa auras atjaunošana, kas ietver biolauka attīrīšanu, līdzsvarošanu un saiknes ar Garu atjaunošanu (tikai klātienē) + sistēmiskais darbs, kas parāda un sakārto dziļāko motivāciju šim solim atbilstoši cilvēka dvēseles vajadzībām, lai šajos sistēmiskajos samezglojumos vēlreiz neiepītos (klātiene vai onlain) + zāļu tējas, kas palīdz atjaunot dabisko imunitāti + patstāvīgs darbs ar sevi apmēram 3 nedēļu garumā (individuāli – var būt elpošana, sapņi, mākslas terapijas elementi u.c.), lai iegūto rezultātu noturētu.

KO tas dos? Nekādas garantijas nav, jo viss ir pētījumu stadijā, bet ir novērots, ka V.sašķelto auru, atdalītos dvēseles slāņus ir iespējams atkal savienot. Galvenais ieguvums  - veseli smalkie ķermeņi, cik nu iespējams vesela enerģētika, kas ietekmē visas dzīves un pēc-dzīves jomas, un apzināts, atjaunots kontakts ar savu garu. Sistēmiskais darbs dod iespēju neiekrist šajā situācijā vēlreiz. Zāļu tējas imunitātei noder jebkurā gadījumā, jo tās nav specifiskas tikai šai problēmai.

KĀ un cik tas izpaudīsies fiziskā plānā – nav zināms, jo ģenētiskās izmaiņas, šķiet, ka paliek. Cik tas ir noturīgi ilgākā laikposmā – pagaidām nav zināms, nav pagājis vēl šis laiks.

Tā ka – ja ir vēlme pēc brīnuma, ko sauc „Lai vilks paēdis un kaza dzīva” – tad tas var arī nesanākt…. Labāk tomēr visu izlemt pirms šīs liktenīgās izvēles izdarīšanas (sk.1) punktu).

Lielākoties izmaiņas novēro V.dabūjušā cilvēka tuvinieki, kas nav to dabūjuši, bet reizēm to jūt arī pats cilvēks.

CIK tas maksā?

Tā kā pagaidām vēl uzskatu, ka notiek problēmas pētīšana, līdz šī gada beigām atlīdzība par ieguldīto enerģiju, laiku un resursiem ir brīva ziedojuma formā (izņemot tēju – tā ir 10,- eiro par 140g paku).

Pēc Jaunā gada būs fiksēta maksa, jo darba apjoms ir diezgan liels.

KĀDĀ veidā tas notiek?

Iesaku sākt ar sistēmisko darbu, ko varam veikt gan klātienē (Rīgā), gan onlain Zoom vidē. Tas ir grupas darbs, ar t.s. aizvietotājiem. Par to, kā darbojas šī metode, var palasīt te: http://www.zemesvejs.lv/metodes/sistemfenomenologija/

Tad auras balansēšana, kas notiek klātienē (Rīgā vai Uguņos).

Ja nav nekādu iespēju tikt klātienē, tad varam veikt individuālu onlain sesiju, bet efekts tiem, kas PĒC V. būs visai daļējs un nestabils…. Tiem, kas PIRMS V., individuālā onlain darba efekts būs kaut cik labāks.

Tālāk – jādarbojas pašiem, vadoties pēc tiem ieteikumiem, kas procesa laikā man atnākuši un dzerot tējas, varbūt vēl ko citu. Zāļu tējas varu nosūtīt uz jebkurieni, rēķinot klāt sūtīšanas izdevumus.

KAD var pieteikties?

Savlaicīgi, jo mani darbi ir enerģētiski ietilpīgi, tie aizņem laiku, tādēļ nevaru vienā dienā pieņemt daudz cilvēkus. Par sistēmiskā darba grupām u.c. pasākumu laikiem var uzzināt te: http://www.zemesvejs.lv/pasakumi/kalendars/

PIETEIKTIES, rakstot man privāti Facebook , vai uz epastu: zemesvejs12@gmail.com, vai zvanot +371 29393605.

Strādāju latviešu un krievu valodās.

---

Marija Sils, sistēmiski šamanisko prakšu vadītāja.