“VEĻU DIENA” 

Veļu laiks nāk ar smalkām noskaņām, atmiņām un to sijāšanu… Tas ir laiks, kad dabā gaiss ir viscaurspīdīgākais, kad starp koku zariem tīrā telpā jūtam un redzam Garu spēles un Veļu ceļus. Šo laiku pavada viegls skumju virmojums, kas, ja tam ļaujamies, palīdz mums atvadīties no aizgājušajām dvēselēm viegli un gaiši, nesot mieru sirdī un apņēmību dzīvē.


“VEĻU DIENA” ir resursiem bagāts sistēmiski šamaniskas ievirzes pasākums, kas palīdzēs sakārtot attiecības ar senču un aizgājušo tuvinieku dvēselēm un veļiem, ļaus atbrīvot vairs nevajadzīgās piesaistes un nostiprināt tās, kas dod atbalstu un spēku dzīvei. Mēs uzmanīgi pavērsim Veļu valstības aizkaru un ielūkosimies pār tās slieksni ar godināšanu un pateicību.

PIEDĀVĀJUMĀ:

* Stāstījums par Veļu būtību, šī laika nozīmi, tradīcijām un to jēgu mūsdienās.
* Meditatīvs iekšējais ceļojums pie Veļu pasaules.
* Šamaniskais rituāls “Veļu saime” ar kopēja Veļu mielasta gatavošanu un individuāliem atvadu vēlējumiem. Rituālu veiksim kopīgā spēkā, bet tā rezultāts būs katram savs. Iespēja pabeigt kādus nepabeigtus vai sarežģītus atvadu procesus.
* Veļu dziesmas.
* Sistēmiskās prakses – var pieteikt savu sistēmisko sakārtojumu, saistītu ar veļu tēmu, vai arī piedalīties kopējos procesos.
* Būs zāļu tēja no tēmai atbilstošiem augiem, cienasts miesai un dvēselei + Bonsai stāsts no Arņa Spurdziņa.


PASĀKUMU VADĪS sistēmiski šamanisko prakšu meistare Marija Sils. Vairāk par vadītāju te: http://www.zemesvejs.lv/sakums/par-mani/
Skaņu pavadījums un dziesmas no Gundegas Kuciņas.


LĪDZI JĀŅEM: Svecīte trauciņā, siltas zeķes, sedziņa virs un zem sevis iekšējām ceļojumam + lakatiņš acu piesegšanai, simbolisks cienasts veļiem un sev pašiem, domas par tuvajiem aizgājējiem.


PASĀKUMS NOTIKS daļēji telpās, daļēji ārā (rituāls), tādēļ lūdzu parūpēties par atbilstošu apģērbu  no 12.00 līdz 19.00
Precīzas ceļa norādes uz pasākuma vietu izsūtīšu pēc pieteikšanās.


DALĪBAS MAKSA 40,- eiro.
Tiem, kas vēlēsies savu sistēmisko sakārtojumu (iespējami 2-3 darbi) – papildus ziedojums brīvi sajustā apmērā.

Vietu skaits ir ierobežots – lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Vairāk informācijas pa tel. 29393605 (Marija), e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

Uzmanību!

Pasākumā kategoriski AIZLIEGTA ieeja jebkuram, kam telefonā būs aktīva aplikācija "Apturi Covid"! Enerģētiskā lauka tīrības un sociālās drošības dēl lūgsim arī atslēgt internetu telefonos.


Uz tikšanos Veļu dienā!