“VEĻU DIENA” 

30.novembrī, sestdienā, no 12.00  līdz 18.00  

Babites pag. Egļuciemā, “Samuraju parkā” 

Veļu laiks nāk ar smalkām noskaņām, atmiņām un to sijāšanu… Tas ir laiks, kad dabā gaiss ir viscaurspīdīgākais, kad starp koku zariem tīrā telpā jūtam un redzam Garu spēles un Veļu ceļus. Šo laiku pavada viegls skumju virmojums, kas, ja tam ļaujamies, palīdz mums atvadīties no aizgājušajām dvēselēm viegli un gaiši, nesot mieru sirdī un apņēmību dzīvē.

“VEĻU DIENA” ir resursiem bagāts pasākums, kas palīdzēs sakārtot attiecības ar senču un aizgājušo tuvinieku dvēselēm un veļiem, ļaus atbrīvot vairs nevajadzīgās piesaistes un nostiprināt tās, kas dod atbalstu un spēku dzīvei. Mēs uzmanīgi pavērsim Veļu valstības aizkaru un ielūkosimies pār tās slieksni ar godināšanu un pateicību.

PIEDĀVĀJUMĀ:

·         Stāstījums par Veļu būtību, šī laika nozīmi, tradīcijām un to jēgu mūsdienās.  Veļu dziesmas.

·         Meditatīvs iekšējais ceļojums pie Veļu pasaules.

·         Šamaniskais rituāls “Veļu saime” ar kopēja Veļu mielasta gatavošanu un individuāliem atvadu vēlējumiem.

·         Sistēmiskās prakses – var pieteikt savu sistēmisko sakārtojumu, saistītu ar senču tēmu, vai arī piedalīties kopējos procesos.

·         Būs zāļu tēja no tēmai atbilstošiem augiem, cienasts miesai un dvēselei.

LĪDZI JĀŅEM: Svecīte trauciņā, siltas zeķes, sedziņa virs un zem sevis iekšējām ceļojumam + lakatiņš acu piesegšanai, simbolisks cienasts veļiem un pašiem, domas par sev tuvajiem aizgājējiem.

PASĀKUMU VADĪS sistēmiski šamanisko prakšu meistare Marija Blūma-Kauliņa. Vairāk par vadītāju te: http://zemesvejs.mozello.lv/

Skaņu pavadījums no Gundegas Kuciņas.

DALĪBAS MAKSA 30,- eiro.

Tiem, kas vēlēsies savu sistēmisko sakārtojumu (iespējami 3 darbi) – papildus ziedojums brīvi sajustā apmērā.

TIEKAMIES 30.novembrī, sestdienā, Babites pag. Egļuciemā, “Samuraju parkā”, plkst. 12.00.

Precīzas ceļa norādes uz ‘Samuraju parku” izsūtīšu pēc pieteikšanās. Lūgums autobraucējiem kooperēties ar līdzbraucējiem!

Ja brauksiet no Rīgas ar vilcienu Rīga-Sloka, kas atiet 10.57, tad tiksiet sagaidīti Priedaines satacijā un aizvesti uz pasākuma vietu (iepriekš jāpiesakās!)

PIETEIKUMA ANKETA ŠEIT 

Vairāk informācijas pa tel. 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

 

 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .